My i nasza przestrzeń coworkingowa

Przestrzeń coworkingowa WP59

Zadzwoń do nas lub napisz:
Maja – 666 059 707,
Maciej (english) – 606 732 886
workplace59lodz@gmil.com

 

Maja & Maciej – to my zajmujemy się Work Place 59 oraz innymi ciekawymi projektami. Od 2004 roku tworzymy internetowy magazyn PURPOSE – kreatywność i praca, od 2011 portal Ładnie Naprawię, a od 2003 własną firmę Pcontent.pl, w której piszemy, projektujemy, doradzamy, a przede wszystkim tworzymy narzędzia, dzięki którym nasi klienci budują swoje historie. 

Żyjemy blisko lasu, gdzie praktykujemy naszą autorską wersję Shinrin-yoku połączoną z twórczością w plenerze. Pływamy w jeziorach (Maciej), zajmujemy się ogrodem, uprawiamy warzywa i owoce (Maja).

I tak na koniec jeszcze dodamy, że jesteśmy absolwentami łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.

Coworking w Łodzi WP59 ze stylowymi roletami

Naszą przestrzeń coworkingową zaprojektowaliśmy tak, aby czuć się w niej, jak w domu, ale bez domowych rozpraszaczy. Projekt wnętrza, wystrój poszczególnych przestrzeni tj. coworkingu, sali szkoleniowej „na jeden dzień”, czy mikrobiur ma dawać natchnienie do pracy i możliwość wypoczynku. Naszą inspiracją były styl Japandi, filozofia Wabi-sabi oraz poszanowanie dziedzictwa Łodzi.

Za projekt witryny Work Place 59 (design okiennic, drzwi – ich odnowienie i zaadaptowanie) otrzymaliśmy specjalne wyróżnienie w konkursie realizowanym w ramach projektu „Galeria Urząd 2015” przez Fundację Bęc Zmiana, Narodowe Centrum Kultury i Miasto Łódź.

Maja Ruszkowska-Mazerant

pierwszy kontakt

Maciej Mazerant

for English contact

Antek Mazerant

zdjęcia

PURPOSE

Magazyn internetowy

Ładnie Naprawię

Portal i społeczność

pcontent

Piszemy, projektujemy