Napisz do nas

Jeżeli do Twojego stylu życia i pracy pasuje coworking, a Łódź jest „tym” miastem, to Work Place 59 jest idealnym wyborem. Łódź od wielu lat kojarzy się z kreatywnością, a od zawsze z przedsiębiorczością. Jednocześnie Łódź to miasto kameralne, porównywane do Berlina czy Nowego Jorku, gdzie docenia się kameralny i niekomercyjny sznyt, gdzie liczy się coś więcej niż praca, gdzie docenia się życie.

Work Place 59, zlokalizowany jest w samym centrum Łodzi. Do Dworca Łódź Fabryczna jest z naszego coworkingu około 1500 kroków, szybkim spacerkiem to 7-10 minut drogi. Po drodze można wstąpić do kultowej kawiarni Łodzi Owoce i Warzywa, gdzie serwowana jest kawa w najlepszym wydaniu. 

Lunch, słodkości również są na wyciągnięcie ręki. Działamy przy ul. Piotrkowskiej, to reprezentacyjna ulica miasta. Tu i w poprzecznych uliczkach zlokalizowane są najlepsze restauracje i bistro. Szczególnie polecamy ramen w Ato SUSHI czy naleśniki w Manekinie (zawsze długie kolejki).

Parkingi dostępne są dosłownie wokół całego kwartału. Ulica Narutowicza, Sienkiewicza, Kościuszki to miejskie miejsca postojowe (płatne w parkometrach). Są również prywatne parkingi w przyzwoitych cenach (przekazujemy lokalizacje i cenniki zainteresowanym).

Jeżeli chcesz zostać w Łodzi na dłużej i poznać ją lepiej… polecamy serwis lodz.travel

Work Place 59 – National Geographic
Zatrzymaj się w Łodzi – Work Place 59