Work Place 59Nowy format coworkingu w Łodzi!

Nowy format coworkingu w Łodzi!

„Coworking & stay”, czyli przestrzeń do pracy i mieszkania.

Obserwując rynek, dostrzegliśmy potrzebę stworzenia przestrzeni dla rosnącego rynku pracowników zdalnych i rozproszonych zespołów.

Po siedmiu latach działalności podjęliśmy decyzję o przeobrażeniu modelu biznesowego. 

Stworzyliśmy, nowy format coworkingu, który wyróżnia się na tle oferty coworkingowej w Łodzi, a nawet Polski.

W 2014 roku, kiedy uruchomiliśmy coworking jego formuła była „nowatorska”. Bez recepcji, każdy ze swoim kluczem, dostęp 24/7, kameralne warunki – prawie jak w domu, ale bez domowych rozpraszaczy. Pełne zaufanie i wolność. Sprawdziło się!

Teraz zapewniamy naszym partnerom wartość dzięki funkcjonalnej, stylowej przestrzeni do pracy oraz pobytu w doskonałej lokalizacji w Łodzi, w kamienicy w 100-letniej przy ul. Piotrkowskiej, 10 min na piechotę od dworca Łódź Fabryczna.

Coworking w Łodzi – covliving w Work Place 59

Dwa lata – to średnia długość umowy najmu biurka w ciągu sześciu lat. Można powiedzieć, że zdaliśmy egzamin z gościnności. 

A teraz bardzo chętnie doradzamy, operatorom coworkingów w całej Polsce. Opowiadamy, jakie są plusy i minusy prowadzenia kameralnego projektu coworkingowego. Nie planowaliśmy tego, ale staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie.

Coworking w Łodzi – covliving w Work Place 59
Coworking w Łodzi – covliving w Work Place 59

Trzeba podkreślić, że idea kameralnego coworkingu, którą wdrożyliśmy w Łodzi, mogła się udać również dlatego, że mieszkaliśmy w kamienicy, w której prowadziliśmy nasz projekt. Byliśmy na miejscu, pracowaliśmy w coworkingu, tworzyliśmy to miejsce, budowaliśmy relacje… znaliśmy się ze wszystkimi.

Nasze biznesy, żyją z nami i zmieniają się z nami. Są momenty dynamicznego rozwoju, są również takie, których zatrzymujemy się i rozglądamy. Work Place 59, nasz kameralny coworking wszedł właśnie w fazę zmian.

Po wyprowadzce z Łodzi uczymy się prowadzić biznes w nowej formule. Jesteśmy pozytywnie nastawieni, ale wiemy, że coworking & stay to projekt, którego będziemy się chwilę uczyć.

Trzymajcie za nas kciuki. Odwiedzajcie Łódź, wybierajcie do pracy i mieszkania nasz Work Place 59!